5/5 - (1 vote)

Królestwo Danii to stosunkowo niewielki kraj, który kryje w sobie wielki potencjał. Polacy coraz chętniej podróżują tam nie tylko w celach zarobkowych, ale przede wszystkim turystycznych. Jeśli planujesz przejazd do państwa, w którym urodził się jeden z najbardziej znanych baśniopisarzy – Hans Christian Andersen, to po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, dlaczego warto wybrać na tę okazję właśnie nasz transport. Zapraszamy do lektury!

Cykliczne i pewne przejazdy

Dla wielu podróżnych najważniejszą kwestią do ustalenia jest plan wycieczki, czy przejazdu. Dlatego, aby zadbać o ich potrzeby, nasza firma oferuje przewóz osób do Danii i z powrotem w regularnych odstępach czasu, które określone są z góry na cały rok. Wyjazdy do Królestwa Danii odbywają się we wtorki, czwartki i niedziele, natomiast powroty do Polski w poniedziałki, środy i piątki. Dzięki ustalonemu rozkładowi jazdy pasażerowie mogą dokładnie zaplanować swój pobyt.

Każdy podróżny, który kupił bilet, może mieć pewność, że jego podróż odbędzie się zgodnie z ustalonym terminem, ponieważ nie odwołujemy przejazdów bez wyraźnej przyczyny.

Wygoda przede wszystkim

Zdajemy sobie sprawę, że kilkugodzinna trasa dla wielu osób może okazać się nużąca i męcząca. Szczególnie jest to zauważalne u rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Dlatego w naszych pojazdach każdy klient może skorzystać z darmowego dostępu do Wi-Fi oraz z odtwarzacza DVD, które na pewno umilą czas spędzony w busie. W okresie letnim, kiedy temperatury na zewnątrz są bardzo wysokie, kierowcy włączają także klimatyzację, która daje ukojenie i chwile oddechu od nieznośnego ciepła.

Transport z Danii do Polski oraz trasa powrotna trwa minimum kilka godzin, dlatego zainwestowaliśmy w busy z bardzo wygodnymi fotelami. Dodatkowo każdy pasażer ma zapewnioną odpowiednią przestrzeń na swobodne ułożenie nóg. Staramy się wsłuchiwać we wskazówki od klientów i wdrażać je w miarę naszych możliwości.

Najkorzystniejszy czas przejazdu

Nie każdy przepada za długimi podróżami, dlatego nasi kierowcy realizują przewóz osób do Danii i z powrotem tylko z kilku ościennych regionów. Dzięki temu nie zabieramy pasażerów z całej Polski, co dodatkowo wydłużyłoby niepotrzebnie czas przejazdu. Aktualnie klienci mogą odbyć swoją podróż z wybranych miast znajdujących się w województwie: dolnośląskim, opolskim, śląskim oraz lubuskim. Każda trasa przebiega zgodnie z wytycznymi podanymi w jej opisie.

Nasi doświadczeni kierowcy starają się za każdym razem realizować przewóz tą samą trasą. Jednak mając na uwadze czas podróży i zadowolenie klientów, na bieżąco sprawdzamy aktualny ruch na drodze i możliwość swobodnego poruszania się na poszczególnych odcinkach, by przejazd busem do Danii i do Polski minął wszystkim jak najszybciej.

Wybierz dogodny termin i kup bilet

Jeśli w najbliższym czasie planujesz wybrać się w podróż po Europie i potrzebujesz transportu do Danii, to już dziś sprawdź oferowane przez nas terminy przewozów. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tej trasy znajdują się na naszej stronie Obecnie jest to jeden z popularniejszych kierunków wśród podróżujących, dlatego zadbaj o wcześniejszy zakup biletu, aby mieć gwarancję zarezerwowanego miejsca w busie. Jeśli potrzebujesz kalkulacji dla grupy zorganizowanej – skontaktuj się z nami – przedstawimy korzystną ofertę. Podróżując z naszą firmą, możesz mieć pewność, że wykupiona usługa zostanie zrealizowana szybko, tanio i w wygodnych warunkach.