Transport busem do Holandii

Holandia stanowi popularny kierunek nie tylko dla Polaków szukających pracy za granicą, ale coraz częściej także dla turystów. Odległość między Poznaniem a Amsterdamem to około 900 km, co sprawia, że dystans ten można pokonać nawet w kilka godzin. Alternatywą dla drogich biletów lotniczych są przejazdy busami, którymi dysponuje Speedy Gonzales.

Busy mają przewagę nie tylko nad transportem lotniczym, ale także nad pociągami, które często proponują podróż z przesiadkami. Dlatego też systematycznie rośnie popularność bezpośrednich połączeń drogowych pomiędzy polskimi miastami i niemal 70 ośrodkami w Holandii (m.in. Amsterdam, Eindhoven czy Utrecht). Naszym kolejnym atutem jest siatka regularnych połączeń, która sprawia, że wyjazd jest możliwy niemal codziennie.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę przejazdów w komfortowych warunkach – klimatyzowanymi busami, które są wyposażone w odtwarzacze filmów oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W takich warunkach podróż przebiega naprawdę komfortowo, a jej trudy są zdecydowanie łatwiejsze do zniesienia.

Z uwagi na to, że przez większość trasy wybieramy autostrady oraz trasy szybkiego ruchu, czasy przejazdów busami są do siebie bardzo zbliżone niezależnie od dnia tygodnia czy pory roku. Zawsze jeździmy bezpiecznie, gdyż komfort naszych pasażerów to dla nas najbardziej istotna kwestia.

Nasz doświadczony zespół, nowoczesna flota pojazdów, bogate doświadczenie i setki zadowolonych Klientów, to atuty, które sprawiają, że rośnie grupa zadowolonych pasażerów, którzy regularnie wybierają nasze busy do Holandii. Dla często podróżujących przygotowaliśmy atrakcyjny program lojalnościowy, który pozwala obniżyć koszt przejazdu nawet o połowę.

Już dzisiaj zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminu wyjazdu (możliwa jest także rezerwacja przez SMS). Nasi pracownicy pomogą optymalnie zaplanować podróż, zaproponują dostępne dni i godziny wyjazdów oraz przekażą wszelkie niezbędne informacje, które sprawią, że przejazd busem z Polski do Holandii będzie dla Państwa samą przyjemnością.