Dla klientów indywidualnych oraz biznesowych realizujemy usługi przewozowe do krajów Europy Zachodniej. Codziennie organizujemy przewóz osób przez Niemcy do Holandii w systemie door to door. Dzięki temu niezależnie od miejsca zamieszkania, jeśli dana trasa obsługiwana jest  Twoim województwie, możesz skorzystać z komfortowych busów Speedy Gonzales! W branży transportowej działamy już od wielu lat, podobnie jak nasi kierowcy, którzy mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem.

Przewóz osób do Holandii przez Niemcy

Korzystając z oferty, otrzymujesz niezawodny transport do miejsca przeznaczenia, który zabierze Cię bezpośrednio spod Twojego domu. Nie musisz więc tracić cennego czasu na dodatkowe dojazdy do najbliższego, większego miasta, aby dostać się szybko i bezpiecznie do Europy Zachodniej. Przewóz osób do Holandii przez Niemcy jest najdłuższą trasą, jaką realizujemy, jednak gwarantujemy, że podróż minie Ci przyjemnie i zakończy się w wyznaczonym terminie. Dzięki dużej dostępności busów wszystkie zaplanowane kursy się odbywają, bez względu na ich obłożenie czy pogodę.

Wielogodzinna podróż do pracy czy na wycieczkę może minąć Ci znacznie szybciej, jeśli odbędzie się w komfortowych warunkach. W speedy Gonzales zapewniamy wygodny przewóz osób, dzięki znakomitym warunkom, jakie zapewniamy w busach. Pojazdy są klimatyzowane, więc panuje w nich optymalna temperatura zarówno w upalny sierpniowy dzień, jak i w mroźny, grudniowy wieczór. Oferujemy też bezpłatny internet bezprzewodowy, więc możesz sobie umilić wyjazd, oglądając ulubiony serial na tablecie lub słuchając muzyki.

Busy na trasie Polska – Niemcy – Holandia – przewóz osób

Największą dumą firmy przewozowej Speedy Gonzales, są kierowcy. Zdajemy sobie sprawę, że w naszym fachu liczy się nie tylko terminowość i konkurencyjność cenowa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów. Dbamy o nie na wielu płaszczyznach, zaczynając od dokładnej weryfikacji nowych pracowników obsługujących trasy. Zatrudniamy tylko tych, mogących pochwalić się doświadczeniem w przewozie osób oraz doskonałym opanowaniem za kierownicą busów. Dodatkowo organizujemy dla nich regularne szkolenia, aby zawsze byli na bieżąco z wiedzą branżową.

Bezpieczeństwo na trasie gwarantują nie tylko doświadczeni kierowcy, ale także najlepszej jakości flota pojazdów. Regularnie inwestujemy w nią, nabywając kolejne busy, którymi zastępujemy te nie spełniające naszych wyśrubowanych norm. Przed podróżą zawsze sprawdzamy stan techniczny mikrobusu, który ma wyruszyć w drogę. Wyjazd organizujemy po znanych i sprawdzonych trasach, aby uniknąć niespodzianek mogących się przyczynić do opóźnień w przewozie osób.

Przewozy osób do Holandii – wybierz najlepszy transport!

Pomimo dużej dostępności połączeń lotniczych nadal wiele osób preferuje dostać się do Europy Zachodniej drogą lądową. Taka opcja ma wiele zalet, o których doskonale wiedzą klienci wybierający regularnie nasze busy na przewozy do Niemiec i Holandii. Przede wszystkim możesz zabrać ze sobą dużą walizkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów i konieczności spełnienia licznych wymagań dotyczących jej zawartości. Poza tym jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli po prostu czujesz się niekomfortowo na pokładzie samolotu.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę przewozu osób? Masz wiele powodów, aby zdecydować się na usługi Speedy Gonzales! Oferujemy dużą liczbę połączeń tam i z powrotem, które rozpoczynają się z wyznaczonego przez pasażera miejsca i kończą pod wybranym adresem. Trasa busami odbywa się z zachowaniem norm bezpieczeństwa, w pojazdach zaopatrzonych nie tylko w Wi-Fi i klimatyzację, ale także sprzęt audiowizualny do odtwarzania filmów i muzyki.

busy niemcy holandia

przewóz osób holandia niemcy

przewóz osób niemcy holandia