Przewozy Busem do Niemiec

Niemcy to największy gospodarczy partner Polski, cel wielu wyjazdów służbowych i turystycznych. Szacunki Federalnego Urzędu Statystycznego w Wiesbaden mówią o niemal 800 tys. naszych rodaków, którzy na stałe mieszkają w niemieckich miastach. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się przejazdy busami pomiędzy naszymi krajami.

Rozwój siatki autostrad oraz dróg szybkiego ruchu spowodował, że czas przejazdu busem do Niemiec znacząco się skrócił. Jednocześnie dużej poprawie uległo bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, a dodając do tego konkurencyjne ceny – znamy już odpowiedź na pytanie z czego wynika systematycznie rosnąca grupa pasażerów Speedy Gonzales.

Warto zaznaczyć, że do historii przeszły już czasy, gdy przejazd busem był mało komfortowy czy wręcz męczący dla pasażerów. Nasza flota to nowoczesne pojazdy, które są regularnie serwisowane oraz wyposażone w niezbędna udogodnienia dla Klientów – klimatyzację, bezprzewodowy internet, a nawet odtwarzacze filmów.

Nasze połączenia to codzienne wyjazdy i powroty busów, które łączą ze sobą południowo-zachodnią część Polski z ponad 60 miastami w Niemczech. Istnieje możliwość podróży nie tylko do Berlina, Hannoveru czy Duisburga, ale także do Kassel, Hagen, Minden i dziesiątek innych miast. To sprawia, że z powodzeniem obsługujemy zarówno ruch turystyczny, jak i ten związany z dojazdem do pracy.

Dla naszych stałych Klientów uruchomiliśmy program, który pozwala obniżać ceny poszczególnych przejazdów. Na wszelkie pytania odpowiedzą pracownicy naszego działu obsługi Klienta – pomogą oni także optymalnie zaplanować podróż, wybrać termin przejazdu oraz odpowiednio przygotować się do podróży.

Przypominamy, że pomimo formalnego zniesienia kontroli granicznej dla podróżujących busami z Polski do Niemiec – istnieje możliwość, że będziemy legitymowani przez urzędników służby celnej. Dlatego należy pamiętać o zabraniu ze sobą ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość – dowodu osobistego lub paszportu. Do zobaczenia na pokładzie!