Przewóz osób

Przewóz osób to usługa, która najczęściej realizowana jest z wykorzystaniem busów. Polega na szybkim i bezpiecznym przetransportowaniu pasażerów z punktu A do punktu B. Z uwagi na rosnącą liczbę Polaków, którzy mieszkają czy pracują za granicą – coraz większą popularnością cieszy się międzynarodowy przewóz osób.

W ofercie firmy Speedy Gonzales dostępne są połączenia Polski z Niemcami, Holandią czy Danią. Są to kraje do których nasi rodacy podróżują bardzo często i w coraz większym stopniu cenią sobie nie tylko czas przejazdu, ale także wyposażenie busów (na przykład dostępność bezprzewodowego Internetu) oraz promocje dla stałych Klientów.

W przypadku podróży do Niemiec oferta jest kierowana do osób podróżujących między innymi do: Cottbus, Berlina, Wolfsburga, Dortmundu, Gelsenkirchen czy Duisburga. Wśród miejsc docelowych znajduje się kilkadziesiąt innych lokalizacji, a w ramach indywidualnych ustaleń możliwy jest także transport do mniejszych miejscowości znajdujących się w okolicach naszych destynacji.

Jeszcze szerszą siatką połączeń w zakresie przewozu osób możemy pochwalić się w przypadku transportu do Holandii. Do wyboru są między innymi: Eindhoven, Amsterdam, Rotterdam, Alkmaar czy Breda. Również w tym przypadku na życzenie Klienta oferujemy możliwość zakończenia kursu w innej miejscowości na trasie przejazdu – dzięki temu nie ma konieczności przesiadania się do transportu lokalnego.

Dla osób zainteresowanych dostaniem się do Danii możemy zorganizować transport kończący się między innymi w Aalborg, Ikast, Jelling, Nyborg, czy Vojens. W przypadku gdyby zaistniała konieczność dalszego podróżowania w głąb kraju – oferujemy możliwość zakończenia przejazdu na dworcu kolejowym w Odense z którego bez większych problemów dostaniemy się do niemal dowolnego zakątka Danii.

Naszym atutem w zakresie organizowania przewozu osób jest doświadczony dział logistyczny. Pracujące tam osoby dbają o to, aby trasy były planowane optymalnie i uwzględniały indywidualne potrzeby naszych pasażerów. Dzięki temu wiemy, że będziemy w stanie zrealizować usługę w możliwie najkrótszym czasie, co ma szczególne znaczenie dla zadowolenia naszych Klientów.

Nawet jeśli naszych pasażerów czeka jednak daleka droga – zadbamy o to, aby upłynęła ona w przyjemnej atmosferze. Dlatego wszystkie nasze busy są wyposażone w czytniki DVD, które pozwalają na obejrzenie wybranego przez siebie filmu, a dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez internetu – oferujemy możliwość połączenia z bezprzewodową siecią działającą na pokładzie.

Podczas przewozu osób zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Dlatego wszyscy zatrudnieni u nas kierowcy przechodzą skomplikowany proces rekrutacji, podczas których badamy ich predyspozycje do tego typu pracy, szczegółowo sprawdzamy dotychczasowe doświadczenie oraz dbamy o to, aby wszyscy nasi pracownicy nieustannie podnosili swoje kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługę najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.