Transport z Polski do Niemiec

Niemcy już w roku 2011 w pełni otworzyły swój rynek pracy dla Polaków. Bliskość obydwu krajów oraz coraz więcej łączących je interesów sprawiły, że dzisiaj kraj naszych zachodnich sąsiadów stanowi jeden z najczęstszych celów naszych podróży. Dlatego także coraz bogatsza jest oferta przewozów do Niemiec z wykorzystaniem busów.

Podróżowanie niemieckimi drogami można zaliczyć do przyjemnych i szybkich. Bardzo rozbudowana infrastruktura, na którą składają się m.in. autostrady oraz trasy ekspresowe, sprawia, że dotarcie do właściwego miejsca może odbywać się w dobrym tempie, a przede wszystkim bezpiecznie. To sprawia, że podróż busem może być szybsza niż np. pociągiem.

Przewozy busem z Polski do Niemiec bardzo chwalą sobie także osoby, które często podróżują między obydwoma krajami. Wynika to m.in. z faktu, że Speedy Gonzales premiuje swoich stałych Klientów, a co szósty przejazd jest tańszy aż o połowę. Dzięki temu w skali roku oszczędności mogą być liczone nawet w setki, jeśli nie tysiące złotych.

Dla pasażerów bardzo istotne są kwestie związane z komfortem i bezpieczeństwem. Dlatego coraz więcej osób docenia fakt, że przestrzeń na nogi w busach jest zazwyczaj zdecydowanie większa niż ma to w przypadku tanich linii lotniczych, gdzie nawet krótki lot może być wyjątkowo uciążliwy – szczególnie dla osób wysokich.

W zakresie bezpieczeństwa oferujemy najwyższy standard. Wynika to z faktu, iż dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, przystosowanych do przewozu osób. Dlatego też jesteśmy przekonani, że połączenie nowoczesnej technologii z doświadczeniem nieustannie szkolonych kierowców – przekłada się na gwarancję bezpiecznego dotarcia do celu.

Na koniec warto wspomnieć o cenach przejazdów do Niemiec – nawet bez uwzględnienia promocji dla często podróżujących są one niezwykle konkurencyjne. Oszczędności względem podróżowania samolotem czy pociągiem mogą być bardzo wysokie, a o aktualnych cenach i ewentualnych zniżkach z przyjemnością poinformujemy Państwa telefonicznie lub mailowo.