Transport z Polski do Holandii

Według niektórych szacunków 180, ale inne mówią nawet o 250 tysiącach Polaków, którzy mieszkają w Holandii. Każdego roku tysiące naszych rodaków decydują się także na krótsze bądź dłuższe turystyczne wyjazdy do Amsterdamu oraz innych holenderskich miast. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Speedy Gonzales oferuje możliwość przejazdu busem do Holandii w komfortowych warunkach.

Główna zaleta przejazdu busem wynika z faktu, że zabiera on na pokład od kilku do maksymalnie kilkunastu osób. Dzięki temu istnieje minimalne ryzyko, że nasza podróż nie dojdzie do skutku, bo nie została zebrana minimalna liczba pasażerów. Sytuacja taka ma natomiast zdecydowanie częściej w przypadku transportu autobusem, który przewozi jednocześnie kilkadziesiąt osób i w przypadku którego kurs na przykład dla 5 osób zwyczajnie się nie opłaca.

Przewozy do Holandii, które odbywają się z wykorzystaniem busa, to zazwyczaj kilkugodzinna podróż, która przebiega przez centralną część Niemiec. Dzięki temu, że drogi w Polsce są coraz lepszej jakości, a siatka autostrad i dróg szybkiego ruchu u naszego zachodniego sąsiada od dawna należy do światowej czołówki – jest to nierzadko szybsza metoda transportu niż na przykład pociąg.

Chociaż nie można wykluczyć występowania nieprzewidzianych zjawisk podczas przejazdu busem z Polski do Holandii (na przykład zatory, kolizje czy załamania pogody), to jednak rzadko tracimy w korkach dużo czasu. Kilkupasmowe drogi mają do siebie to, że ruch na nich toczy się stosunkowo płynnie. Dlatego też niezależnie od pory dnia czy roku – czas trwania przejazdu jest do siebie bardzo zbliżony.

Możliwość korzystania w trakcie podróży z bezprzewodowego połączenia z Internetem, a także odtworzenie ulubionego filmu sprawia, że nawet wiele godzin spędzonych w wygodnym siedzeniu nie powoduje dyskomfortu. Dlatego warto brać pod uwagę przejazd busem, za każdym razem kiedy planujemy podróż do Holandii. W przypadku naszej oferty możliwe jest w praktyce dotarcie do dowolnego zakątku tego pięknego kraju.