Oferujemy szybkie i komfortowe busy, zawsze sprawne technicznie i gotowe do podróży na zachodnią granicę. Jeśli szukasz sprawdzonego transportu, dobrze trafiłeś, nasza firma zajmuje się przewozami międzynarodowymi od wielu lat. Zawsze możesz liczyć na dużo miejsca dla swoich nóg, wygodne fotele, bezpieczne umiejscowienie bagażu. Minęły czasy, gdzie podróżujący muszą męczyć się w małych, ciasnych busach. Czas zacząć cieszyć się przestrzenią, jaką dostarcza nasza firma przewozowa. Prawidłowe umiejscowienie foteli sprawia, że nic nie odbiera nam przyjemności z podróży. Sprawdź nasze busy do Niemiec z województwa dolnośląskiego, lubuskiego, śląskiego i nie tylko.

 

Możesz liczyć zawsze na dobrze wyposażone busy, dbałość o bezpieczeństwo i komfortową podróż, jaką oddajemy wam w atrakcyjnych cenach. Nasza firma cieszy się wielkim zadowoleniem klientów. Dbamy o to, żeby nasze trasy były dobrze optymalizacji, dzięki czemu możemy oferować wyjątkowe standardy w  dobrej cenie,  zauważalnie niższej niż u konkurencyjnych firm. Udostępniamy dla was, jedne z najlepiej wyposażonych busów w Europie.

Warto przed podróżą do Niemiec zapoznać się z podstawowymi terminami, żeby łatwiej móc poruszać się za granicą:

Was ist dein Name? – Jak się nazywasz?
Wie heißen Sie? / Wie ist Ihr Name? – Jak się Pan/Pani nazywa?
Wer bist du? – Kto ty jesteś? Kim jesteś? Jak masz na imię?
Ich bin… – Nazywam się
Wo wohnst du? – Gdzie mieszkasz?
Ich wohne in … – Mieszkam w
Woher kommst du? – Skąd pochodzisz?
Ich komme aus Polen – Pochodzę z Polski.
Woher bist du? – Skąd jesteś?
Wie geht’s? – Jak się masz?
Danke, mir geht es gut. – Dziękuję, mam się dobrze.

Kilka słów a zawsze można zacząć rozmowę, może nie jest to szczyt niemieckiego, ale od czegoś jak to mówią trzeba zacząć 😉

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą międzynarodowych przewozów komfortowymi busami.