Oceń stronę/wpis

Wybierając się w podróż za granicę musimy się zmierzyć z pytaniem jakim środkiem transportu chcemy podróżować. Transport powinien spełniać trzy najważniejsze warunki czyli: szybkość, bezpieczeństwo i stosunkowo niska cena.

Z pośród najpopularniejszych form transportu mamy, podróż:

– samochodem,

– pociągiem,

– busem,

– samolotem.

Każdy z tych środków transportu ma swoje wady i zalety. Zacznijmy od podróży samolotem – jest ona zdecydowanie najszybszym środkiem transportu i według badań najbezpieczniejszym. Jednak sama cena rezerwacji biletu z dnia na dzień jest bardzo wysoka i może sięgać kwoty nawet kliku tysięcy.

Kolejną formą transportu, którą rozpatrzymy jest pociąg – charakteryzuje się on stosunkowo niską opłatę za przejazd. Jednak jego olbrzymią wadą są ciasne przejścia i bardzo duża ilość ludzi, co przy kilkunastogodzinnej podróży jest frustrujące, nie wspominając, że pociąg często jeździ różnymi objazdami i staje na wszystkich stacjach co zdecydowanie wydłuża całą podróż.

Dla wielu najlepszym rozwiązaniem jest transport samochodem. Sama podróż jest jak najbardziej komfortowa a przy wypełnionym samochodzie nawet ekonomiczna. Jednak jest jedna duża wada, jest nim przede wszystkim czas podróży. Kierowca samochodu musi nieustanie kontrolować sytuację na drodze przez kilkanaście godzin, co doprowadza do znużenia, a co za tym idzie dekoncentracji, która może doprowadzić do kolizji drogowej. Podróż samochodem (za granicę) opłaca się w momencie kiedy jedzie dwóch kierowców i jadą na zmianę.

Jednak najskuteczniejszą i najwygodniejszą formą transportu jest transport busem. W busie transportowane jest kilka osób, przez co nie spotkamy tutaj zatłoczenia. Cały transport jest w pełni zorganizowany – mówimy tutaj o przerwach oraz szacowanym czasie podróży. Kierowcą jest wykwalifikowany i na swoim koncie ma kilkadziesiąt jak nie kilkaset podobnych podróży, dzięki czemu w pełni zadba o komfort jazdy i bezpieczeństwo.

Przewóz osób z firmą Busy Speedygonzales

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób, oferujemy bezpieczny i ekonomiczny transport z Polski do Danii, Niemiec, Holandii.

Nasze pojazdy są idealnie dostawane do transportu ludzi za granicę. Jako profesjonalistów charakteryzuje nas plan działania – przewóz osób jest w pełni zaplanowany (uwzględniamy przerwy), dzięki czemu jesteśmy w stanie określić czas końca podróży, co nie wątpliwie jest interesującą wiadomością dla podróżujących.

Jeżeli jesteś zainteresowany/na skorzystania z naszych usług to zapraszamy do kontaktu lub do wypełnienia formularza rezerwacji przejazdu.