Oceń stronę/wpis

Wśród wielu sposobów podróżowania za granicę busy do Danii, Niemiec i Holandii cieszą się coraz większą popularnością. Korzystają z nich głównie osoby szukające taniego transportu, choć powodów tego wyboru jest o wiele więcej. Jak się okazuje, jest on pod wieloma względami korzystniejszy niż samolot, pociąg, a nawet własne auto. Poniżej przedstawiamy trzy najważniejsze powody, dla których warto podróżować busem.

1. Wygodny transport spod drzwi do drzwi

Jedną z największych niedogodności podczas podróży, zwłaszcza tej za granicę, są przesiadki. Są one nieuniknione w przypadku podróżowania samolotem, pociągiem, czy autokarem. Osoby mieszkające w znacznej odległości od lotniska lub dworca bądź wybierające się do niewielkich miejscowości za granicą, często muszą poświęcać bardzo dużo czasu i pieniędzy na niezbędne dojazdy. Wyłącznie bus pozwala tego uniknąć.

Najlepsze firmy przewozowe oferują dzisiaj opcję transportu w systemie door-to-door, która polega na zabraniu każdego pasażera spod wskazanego adresu i zawiezieniu go pod drzwi budynku w miejscowości docelowej za granicą. W przypadku Speedy Gonzales listę obsługiwanych miast w Danii, Niemczech i Holandii sprawdzisz na stronie internetowej np. [Kliknij tutaj] . Co ważne, wygodny transport spod adresu pod adres dostępny jest w ramach podstawowej ceny biletu.

2. Komfortowe warunki podróży

Podróż za granicę w zależności od kierunku trwa od kilku do nawet kilkudziesięciu godzin, co w naturalny sposób wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Warto więc wybrać środek transportu, który je skutecznie minimalizuje. Właśnie na to możesz liczyć, decydując się na tanie busy do Danii, Holandii i Niemiec naszej firmy Speedy Gonzales, która za nadrzędny cel działalności stawia sobie bezpieczeństwo i komfort swoich pasażerów. Wykorzystujemy nowoczesne auta, w których mieści się 9 osób. Pojazdy wyposażone są w takie udogodnienia jak:

  • klimatyzacja zapewniającą idealną temperaturę wewnątrz o każdej porze roku,

  • przyciemniane szyby chroniące przed słońcem,

  • rozkładane fotele umożliwiające jazdę w pozycji siedzącej lub półleżącej,

  • monitory LCD oraz DVD, dzięki którym podróżni mogą spędzić miło czas na oglądaniu filmów.

Takich warunków próżno szukać w innych środkach lokomocji. Najbliższy ideału jest prywatny samochód, jednak i tutaj widać przewagę busów, którymi podróż jest pozbawiona stresu i obciążenia organizmu związanego z prowadzeniem auta.

3. Bus to jeden z najtańszych środków transportu

Do krajów Zachodniej Europy jeździmy w różnym celu – okazjonalnie jako turyści, a znacznie częściej do pracy lub by odwiedzić bliskich mieszkających za granicą. Częste podróże wiążą się z kosztami. Do najdroższych środków transportu na trasach międzynarodowych należy pociąg, dlatego cieszy się najmniejszą popularnością. Dużo korzystniej pod względem ekonomicznym wypada samolot, jednak nawet w przypadku promocyjnych biletów trzeba liczyć się z wysokimi kosztami bagażu, czy dojazdów na lotnisko i potem do miejsca docelowego. Z kolei ze względu na wysokie ceny paliwa podróż własnym autem jest opłacalna wyłącznie wtedy, gdy jedzie nim kilka osób.

Przy porównywaniu całkowitego kosztu przejazdu na tej samej trasie z punktu A do punktu B wszystkimi możliwymi środkami lokomocji niemal zawsze najkorzystniej wypada bus. Warto pamiętać, że w cenie biletu jest nie tylko przejazd spod drzwi do drzwi, ale także przewóz bagażu, który nie jest ograniczony tak restrykcyjnymi limitami, jak w liniach lotniczych. Wybierając busy do Niemiec, Danii i Holandii firmy Speedy Gonzales, możesz liczyć na jeszcze większe oszczędności. Przy regularnym korzystaniu z oferty otrzymasz Kartę Stałego Klienta, która uprawnia do rabatu 50% przy co 6. podróży za granicę.

To najważniejsze powody, dla których warto wybrać się busem za granicę. Ten nowoczesny środek lokomocji zapewnia taki sam komfort podróżowania jak własne auto, a jednocześnie jest znacznie tańszy od samolotu oraz pociągu.